Bizi Yakından Tanıyın

Hakkımızda

Lotus Yatak, 2021 yılında Bursa’da güçlü bir başlangıç yaparak sektöre adım attı. Haziran 2023 itibariyle ilk mağaza açılışını gerçekleştirdi. Dinamizm ve kararlılıkla ilerleyen zaman içinde 4 mağazayı bünyesine kattı. Kalite ve güveni temsil eden bir marka haline geldi. Sektöründeki lider markalar arasında yer almak adına inovatif ve girişimci çalışmaları her geçen gün devam etmekte ve gelişmektedir.

Kullandığı ileri teknoloji ve çağdaş tasarım detaylarıyla sektördeki önemli projelere imza attı. Mağazaları aracılığıyla son kullanıcılara ekonomik fiyatlarla 1. kalite ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir marka haline geldi.

Lotus Yatak, uyku kalitesini ön planda tutan, güvenilir ve yenilikçi bir marka olma misyonuyla yoluna devam ediyor.

Teşekkür ederiz. İyi Uykular

Lotus

Geniş bir ürün yelpazesiyle yatak, baza, başlık setleri ve beyaz tekstil kategorilerinde benzersiz seçenekler sunan bir markadır.
Her vücut tipine uygun olarak tasarlanan ürünleriyle Lotus, kişiye özel bir uyku deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir konfor ve kalite vadeden Lotus, yatak ve uyku ürünleri dünyasında yenilikçi bir perspektifle kuralları yeniden yazıyor. Rahatlığı, şıklığı ve teknolojiyi bir araya getiren Lotus, herkesin uyku tercihlerine hitap eden özelleştirilebilir seçenekleriyle öne çıkmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hayat kalitesini artırmak için sürekli araştırma ve yenilik yapmayı ilke edinmiş bir marka olarak, en iyi uyku deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin sağlık ve konfor ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak yatak ürünleri üretmek ve dünyada en çok tercih edilen yatak markası olmak.

Mesaj Gönderin

İstek, şikayet veya önerileriniz için bize 7/24 mesaj gönderebilirsiniz. Sizi dinlemekten mutluluk duyarız.

    Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın

    Alışveriş Sepeti

    No products in the cart.